Volgende maand dropt Nike weer een lekker sneakertje, die niet alleen heel vet is qua kleuren en design maar ook gemaakt is van materialen die niet schadelijk zijn voor het mileu. Win win dus!

Deze nieuwe versie van de Air Max 90 maakt gebruik van een milieuvriendelijke constructie voorzien van gerecycled wol. uitermate geschikt voor de wintermaanden. De Air Max 90 is uitgevoerd in een Black, Electric Green, Smoke Grey en Light Bone colorway, andere ontwerpdetails zijn onder meer een bovenwerk van zwart textiel met leren overlays die mooi in contrast zijn gebracht met de Electric Green doorschijnende veteroogjes en gerecyclede wol op de swooshes, tongen en hielen. De sneaker krijgt zijn afronding door een Light Bone gekleurde tussenzool bovenop een gespikkelde buitenzool van rubber.

De releasedatum van deze Nike Air Max 90 M2Z2 "Electric Green" staat voorlopig op 7 Januari. Check voor updates regelmatig onze sneaker releasekalender, ons blog en onze Facebook pagina.

Al onze content is geschreven aan de hand van onze Editorial guidelines.
Stephan Sneaker Squad
Geschreven door
Stephan van der Hoeven
  • Co-owner
  • Sneakerhead sinds 2015

Alles over deze auteur
Gepubliceerd op
dinsdag 29 december 2020
Bijgewerkt op
vrijdag 09 april 2021