De afgelopen maanden keken we vol verwachting uit naar hoe de Air Max 1-sneakers uit de Valentine's Day-collectie van Nike eruit zouden zien. Inmiddels zijn de officiële foto's onthuld en kunnen we ons opmaken voor de langverwachte release van de collectie. Dit pack staat ook bekend onder de speelse naam "It’s not you, it’s me" en "It’s not me, it’s you".
In totaal bevat de collectie drie sneakers: de Nike Air Max 1 Valentine’s Day "White", de Nike Air Max 1 Valentine’s Day "Black" en de Nike Air Max 1 Valentine’s Day "Playful Pink".
Er zijn een aantal verkooppunten die de sneakers al releasen op zaterdag 1 februari 2025. Nike lijkt te kiezen voor een release op vrijdag 7 ferbruari. Uiteraard houden we je op de hoogte via onze releasekalender, ons blog, Facebookpagina en onze Instagram page.